Vaše výhody

Technický servis a podpora

V našich aplikačních centrech rozmístěných po celém světě se simulují všechny relevantní procesy pozdějšího sériového lakování, vypracovávají se a optimalizují spolehlivé procesní řetězce. K tomu účelu jsou k dispozici:

  • různé systémy pro přísun nátěrových hmot s/bez okružního vedení;
  • míchací a dávkovací systémy pro 2-složkové procesy;
  • aplikační přístroje s rozprašovacími mechanizmy, od nízkotlakých zařízení HVLP po nejvyšší tlaky s elektrostatickou podporou;
  • automatizované procesy, jako lakovací roboty, stříkací automaty a plošné stříkací automaty;
  • sušicí technologie, od konvekčního sušení přes sušení ultrafialové (UV) až po sušení chladem.


Díky využítí různých technologií ve spojení s know-how naších aplikačních inženýrů spolu vyvineme optimální lakovací proces pro Vaši firmu.

Jako „prodloužený pracovní stůl“ našich zákazníků rádi poskytneme poradenství při optimalizaci nebo novém navrhování lakovacího zařízení s ohledem na proces jako celek. Udržujeme kontakt s předními výrobci lakovacích zařízení a můžeme proto zprostředkovat znalost aktuálního stavu této techniky.

Na počátku sériové výroby Vás podpoříme radou na místě a ve spolupráci s Vámi zajistíme úspěšný rozjezd. Tento servis je doplněn odpovídajícími nabídkami školení, během nichž Vám zprostředkujeme znalosti produktu a procesu současně. Neváhejte a obraťte se na nás se svými individuálními požadavky.

Pokud máte zájem o další informace z našeho oddělení aplikační techniky, kontaktujte nás.