Wasze korzyści

Technika kontrolna

Zaufanie jest dobre, ale kontrola jest lepsza!

W fazie wytwarzania nasze produkty poddawane są testom jakościowym według podanych lub własnych profilów obciążeń. Jest to możliwe dzięki posiadanej przez nas ogromnej ilości najnowocześniejszych urządzeń do prób odporności - na wpływy warunków atmosferycznych, komór klimatycznych oraz maszyn do badań wytrzymałościowych. Inżynierowie pracujący nad zabezpieczeniem jakości, gwarantują przeprowadzenie fachowych badań zgodnie z wszelką międzynarodową dokumentacją. Zabezpieczenie jakości gwarantuje przestrzeganie specyfikacji i dokumentacji klienta i zapewnia tym samym powtarzalność rezultatów lakierniczych.   

Te niezwykle wysokie standardy jakościowe są uznawane również przez naszych klientów, którzy świadomie rezygnują z własnych badań kontrolnych i akredytują stosownie nasze laboratoria.

Innym dowodem zaufania ze strony naszych klientów jest owocna współpraca przy ustalaniu specyfikacji i dokumentacji ekonomicznej ukierunkowanej na zachowanie i przestrzeganie własności fizykochemicznych powłok.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani polepszeniem procesu wytwórczego, prosimy o kontakt w zakładce kontakt.