Şirket

Kalite yönetimi

Boya kalitesi arttıkça uygulama sonucu o oranda daha uygun maliyetli ve çevre dostu olur.

Geleneksel olarak öne çıkan kalite felsefemizin prensibi her zaman en iyiyi sunmaktır.  Bunun anlamı hem harici gereksinimlerin hem de kendi kişisel standartlarımızın karşılanmasıdır.  Malzemelerimizi hangi ülkede ürettiğimizden bağımsız olarak her yerde aynı kural geçerlidir: Her bir müşteri için mümkün olan en iyi ürün.

Yerleşmiş ve hepsinden önemlisi deneyim kazanılmış kalite yönetim sistemimiz sayesinde sürekli olarak yüksek kaliteli ürünleri ve süreçleri garanti ediyoruz.

  • Mankiewicz’in kalite yönetim sistemi ilk kez 1992 yılında Alman Havacılık ve Uzay Endüstrisi Federal Birliği (Bundesverband der Deutschen Luft-, Raum- und Ausrüstungsindustrie) tarafından onaylanmıştır.
  • 1995 yılından bu yana kalite sistemimizin temelini ISO 9001 oluşturmaktadır.
  • Ayrıca, 1998 yılında beri QS 9000, VDA 6.1, IATF 16949 ve EN 9100 uyarınca ek gereklilikleri de yerine getirmekteyiz. Bu sertifikasyon, gerekli ürün güvenliğini garanti etmesinin yanı sıra performansımızı sürekli iyileştirmeye olan bağlılığımızı korur.  Tüm çevresel şartlara bağlı kalınır: Ekolojik olarak yararlı ürünler ve proses yöntemleri uygulanır.
  • Temmuz 2009 yılında aldığımız ISO 14001'e uygun sertifikasyonda çevresel faaliyetlerimizin verimliliği ve sürdürülebilirliği bağımsız olarak doğrulanmıştır.
  • Daimler AG'nin yaptığı VDA 6.3 süreç denetimi gibi başarılı müşteri denetimleri müşterilerimizin mevcut en iyi uygulama yöntemlerine kalıcı olarak bağlılığı sağlar. Güvenilir bir tedarikçi ve proje yönetimi, hızlı sipariş süreci ve güvenli üretim süreçleri gelecekte güvenilir teslimatları temin edecektir.

 

upload/Zertifikat_ISO_IATF_16949.jpg                 EN AS 9100 Mankiewicz TÜV Süd