Avantajlarınız

Teknik Servis

Dünya çapındaki teknik merkezlerimizde, sonraki seri üretim için tüm ilgili süreçler simülasyon için mevcuttur. Güvenli süreç zincirleri yerleşiktir ve çok farklı teknolojiler vasıtasıyla optimize edilir:

  • Ring boru hattı içeren ve içermeyen malzeme tedarik sistemleri
  • İki bileşenli karıştırma ve dozaj birimleri
  • HVLP'den maksimum basınca kadar (elektrostatik destekli) atomize mekanizmalı uygulama donanımı
  • Otomatik süreçler: Boyama robotları, püskürtme otomatları ve düz yataklı püskürtme otomatları
  • Konveksiyon ve kızılötesinden UV ve donmalı kurutmaya kadar değişen kurutma teknolojileri

Uygulama mühendislerimizin teknik bilgi birimi ile birlikte farklı teknolojilerin kullanımı optimum uygulama sürecini geliştirmeye yardımcı olacaktır.

Çalışma tezgahınızın bir uzantısı gibi davranarak, genel süreçlerinizi de dikkate almak suretiyle varolan bir boya ünitesinin optimizasyonu veya yeni bir boya ünitesinin planlanması ile ilgili tavsiyelerimizi sunmaktan memnuniyet duyarız. Ayrıca, önde gelen boya ünitesi üreticileriyle bağlantılarımız vardır; boya ünitesi teknolojisinin mevcut durumu hakkında bildiklerimiz size çok yardımcı olabilir.

Dünya çapında seri üretiminizi başlatmanız sırasında danışman rolünü üstlenerek sonucun başarılı olmasını sağlarız. Ayrıca, boyacılarınıza ürün ve süreç ile ilgili kapsamlı bilgi aktarımını içeren eğitim kursları imkanı sunarız. Lütfen taleplerinizi bize bildirin.

Uygulama mühendislik servisimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen bize ulaşın.